Co zrobić z resztek włóczki? Pomysł 12 – nowa włóczka!

Pomysł tak niesamowity, że aż nie chce się w niego wierzyć. Gdy zobaczyłam ten projekt po raz pierwszy przecierałam oczy ze zdumienia! Ale potem uznałam, że to rozwiązanie jest cudowne w swojej prostocie i kreatywności. Więc dziś szybki post na ten temat. Po prostu nie mogłam się powstrzymać 🙂

Dzianina wygląda następująco: (fotografia pożyczona STĄD – przy okazji zobaczycie moje nowe odkrycie: Pinterest. To niekończące się źródło inspiracji…)

A tutaj jeszcze świetny tutorial – jak zrobić laleczkę dziewiarską. Wystarczy rolka po papierze toaletowym oraz kilka patyczków po lodach.

No i jeszcze skarbnica wiedzy – wszystko co powinnyście wiedzieć o plecionkach na laleczce.

I co Wy na to?

Może spodoba ci się jeszcze...

9 komentarzy

  1. Pinterest pewnie jest fajne, ale niestety żeby się zarejestrować potrzebne jest zaproszenie od osoby, która już tam jest…

  2. Ja już od dawna intensywnie podglądam Pinterest, kopalnia pomysłów masz rację:) A ten pomysł na laleczkę jest świetny. Sama mam taka na cztery bolczyki, a tu można w łatwy sposób zrobić na więcej, przez co sznurek jest grubszy. Rewelacja:)

    1. Pewnie! Skoro ktoś coś fajnego wymyślił i mu się powiodło, to dawaj ściągać ten pomysł na nasze podwórko, robić marna kopię i liczyć na sukces.

      Brawo! Już wiem gdzie mnie nie będzie w lutym…