O mnie

IMGP5377

Cześć!

Warto byłoby się przedstawić na początku znajomości – mam na imię Joanna, w Internecie od 2008 roku występuję jako Yadis. Mieszkam we Wrocławiu z Moim Mężczyzną i dwoma fretkami – Hagridem i Hrabiną. Na co dzień zajmuję się zawodowo marketingiem internetowym, doradztwem strategicznym dla firm w mojej firmie SocAll, lubię też zamieszać w projekcie Fiberro, który związany jest z włóczką, wełną i oczywiście mnóstwem kolorów!

Na blogu dzielę się inspiracjami, pokazuję nowe projekty oraz opisuję różne zjawiska mniej lub bardziej związane z rękodziełem, minimalizmem, stylem życia oraz trendami slow life i DIY. Główny temat to obecnie robótki na drutach, farobowanie oraz przędzenie – moja odskocznia od codzienności, element który pozwala mi zachować w życiu zdrowy balans i zmusza do wstania od komputera.

Jesteś na blogu po raz pierwszy?

Oto lista miejsc, gdzie powinieneś zajrzeć. Dadzą Ci one pewne pojęcie o tym, czego się po mnie spodziewać 🙂

Jak wycenić rękodzieło – najpopularniejszy post na blogu, który odbił się szerokim echem w całym rękodzielniczym światku
Co zrobić z resztek włóczki – najpopularniejszy cykl na blogu składający się z ponad 20 artykułów zawierających wzory i inspiracje, do wykonania których wystarczy mniej niż kłębek włóczki
Jak zrobić włóczkę z koszulki, czyli domowy recykling w praktyce
Kocham dziergać, ale nie jestem staruszką – szybki post i reakcja, która przerosła moje najśmielsze oczekiwania

Jeśli chcesz otrzymywać mailowe powiadomienie o nowych wpisach, to nie zapomnij podać swojego adresu mailowego w okienku obok. Możesz spodziewać się wiadomości ode mnie mniej więcej raz w tygodniu, a Twój adres służyć będzie mi tylko do celów związanych z blogiem i nigdy nie zostanie udostępniony osobom trzecim.

Jesteś zainteresowany współpracą lub reklamą na blogu? Chcesz skontaktować się ze mną bezpośrednio? Skorzystaj z zakładki Kontakt, gdzie dowiesz się więcej na ten temat.